Stránky fanúšikov kežmarského hokeja | Hokejkk.6f.sk

Futbalový zápas fanklubov

16. júna 2007 (sobota) sa odohral futbalový zápas medzi fanklubom Kežmarok a Ultras Spišská Nová Ves.

Výkop bol o 18.00 na starom futbalovom ihrisku v Kežmarku. Hralo sa 2x 30 minút. Domáci fanklub prišiel v hojnom počte, čo sa o spišiakoch nedalo povedať, prišlo ich šesť. Keďže sa hralo 5+1 tak to bolo akurát, kežmarčania striedali, preto mali viac fyzických síl, ale spišiaci bojovali a zápas skončil po 60 minútach nerozhodne 5:5 ! Nasledovalo 10 minútové predĺženie, v ktorom sa už nesmelo striedať. Najprv sa dostal do vedenia 6:5 fanklub Kežmarku, no tesne pred koncom predĺženia už bolo vyrovnané - 6:6. A tak nasledoval obávaný penaltový rozstrel - ten bol neuveriteľne dramatický, keď sa rozhodlo o víťazovi až po 34 penaltách ! Hrdinom zápasu sa stal brankár kežmarského fanklubu Piri, ktorý zlikvidoval niekoľko vyložených šancí súpera a vyznamenal sa hlavne pri penaltovom rozstrele !

Konečný výsledok je teda 7:6 po penaltách, Kežmarok vyhral, no už čoskoro by sa mal odohrať ďalší zápas - odveta v Spišskej Novej Vsi. Dúfajme, že dopadne minimálne tak ako tento a bude sa niesť takisto v duchu fair-play. Čoskoro pribudnú v Galérii aj fotky zo zápasu...

<Staršie | tento článok | Novšie>

Napísané: 16. 6. 2007, 11:07 | Prečítané: 2316x | Kategória: Fanklub | Napísal: |